Jakiś natręt wydzwania. Po odebraniu połączenia słychać jakbyśmy to my gdzieś wykonywali połączenie. Nikt się nie odzywa. Dodałem do zablokowanych numerów. Kilka razy już do mnie telefonował.
Jakiś natręt wydzwania. Po odebraniu połączenia słychać jakbyśmy to my gdzieś wykonywali połączenie. Nikt się nie odzywa. Dodałem do zablokowanych numerów. Kilka razy już do mnie telefonował.