Chcieli zaproponować ofertę obniżenia rachunków telefonicznych. Gdy odpowiedziałem że mam abonament 1 zł i telefon służy tylko do odbierania rozmów, marketingowiec zaskoczony zapytał "Jakto złotówkę" i powiedział że nie słyszał jeszcze o takiej ofercie.