podobno to jakiś mega przekręt. Po oddzonieniu poczta głosowa że to krajowy rejestr długów. Oszyści wyłudzają w tej sposób pieniadze. Broń boze nie oddzwaniać bo przekierowuje rozmowę na drugi kontynent!!!1
podobno to jakiś mega przekręt. Po oddzonieniu poczta głosowa że to krajowy rejestr długów. Oszyści wyłudzają w tej sposób pieniadze. Broń boze nie oddzwaniać bo przekierowuje rozmowę na drugi kontynent!!!1
podobno to jakiś mega przekręt. Po oddzonieniu poczta głosowa że to krajowy rejestr długów. Oszyści wyłudzają w tej sposób pieniadze. Broń boze nie oddzwaniać bo przekierowuje rozmowę na drugi kontynent!!!1