Engem is hívtak ,és az a gyanúm, mivel a számláló már a csörgéskor elindult, ez egy átvágós szám, jó nagy telefonszámla képzési lehetőségeket rejtve!!!
Engem is hívtak ,és az a gyanúm, mivel a számláló már a csörgéskor elindult, ez egy átvágós szám, jó nagy telefonszámla képzési lehetőségeket rejtve!!!
Biztos vagy benne, hogy a számlálód már csörgéskor elindult? Szerintem valamit elnéztél. Az átvágós számok egyébként is leginkább külföldiek de ha nem veszed fel akkor azok után sem számláznak neked semmit.