Kis böngészés után kiderült, hogy telemarketinges f.szkalapok. Ment is a szám a blacklist alkalmazásba, keressenek csak nyugodtan az ő idejük (és remélem a pénzük) megy vele, én észre sem veszem, mert letiltja a telefon. Néha azért megnézem a logot, hogy az aktuális héten hányszor próbálkoztak és jókat kuncogok. A kormány meg kapja be, hogy jogot adott arra, hogy ezek a szemét cégek egy kis suska ellenében hozzájussanak a számainkhoz. (tudom, lehet kérni hogy ne férjenek hozzá csak ha már benne van a szám egy adatbázisban, akkor azt adják veszik egymás között, semmi értelme szájt tépni a hivatalnál, ezer helyen már ott a szám és törölni utólag nem fogja senki).